TÜRKSAT - Fatura Sorgula ve Öde

Türksat televizyon faturanızı sorgulayın ve güvenle ödeyin. Kredi kartı ile TV faturanızı MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi ile kolayca ödeyin.

Yenile

TÜRKSAT Fatura Borcu Sorgulama ve TÜRKSAT Fatura Ödeme

TÜRKSAT abonesi iseniz, TÜRKSAT Kablo TV faturası borç sorgulama, Kablonet borç öğrenme ve Uydunet fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. TÜRKSAT Kablo TV hizmeti (Teledünya), Kablonet internet hizmeti (Uydunet) veya telefon hizmetinden (Kabloses) faydalanıyorsanız, TÜRKSAT Teledünya ve Uydunet faturalarınızı sorgulayabilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına TÜRKSAT abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut TÜRKSAT Teledünya veya Uydunet fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


TÜRKSAT Abone Numarası Öğrenme

TÜRKSAT Kablo TV televizyon faturası ve Uydunet internet faturası ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. TÜRKSAT faturanızda Müşteri No alanında yazan numara sizin abone numaranızdır.


TÜRKSAT Kablo TV, Uydunet & Telefon Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel TÜRKSAT Teledünya ve Kablonet (Uydunet) faturalarınızı ve geçmiş dönem TÜRKSAT faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz Kablo TV televizyon veya Uydunet internet faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek televizyon, internet veya Türksat telefon faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile TÜRKSAT Faturası Ödeme

Türksat (Kablo TV) televizyon, (Uydunet) internet ve telefon faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile TÜRKSAT televizyon faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 0,99, yurt dışı kartlar için % -1,00 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.