Superonline - Fatura Sorgula ve Öde

Superonline internet faturanızı anlık sorgulayın, güvenle ödeyin. Kredi kartı ile faturanızı MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi ile kolayca ödeyin.

Yenile

TURKCELL Superonline Fatura Ödeme ve Superonline Fatura Sorgulama

TURKCELL Superonline internet abonesi iseniz, Superonline fatura sorgulama, borç öğrenme ve Superonline fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına Superonline abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut Superonline ADSL fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


TURKCELL Superonline Müşteri Numaram Nerede Yazıyor?

TURKCELL Superonline fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için müşteri numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Superonline faturanızda Müşteri No alanında yazan 8 haneli müşteri numarası sizin müşteri numaranızdır. Aşağıdaki TURKCELL Superonline internet faturası örneğinde müşteri numarasının nerede bulunduğunu görebilirsiniz.


TURKCELL Superonline Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel Superonline faturanızı ve geçmiş dönem Superonline ADSL borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz Superonline faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek internet faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile TURKCELL Superonline Faturası Ödeme

TURKCELL Superonline internet faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile Superonline fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 0,99, yurt dışı kartlar için % -1,00 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.