Oris Telekom - Fatura Sorgula ve Öde

Oris Telekom telefon faturası borcu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı ödeyin. MOKA Fatura ödeme merkezi ile borç öğrenme ve ödeme işlemlerini yapın.

Yenile

ORIS Telekom Fatura Ödeme ve ORIS Telekom Borç Sorgulama

Sabit telefonununuz veya internetiniz için ORIS Telekom kullanıyorsanız, ORIS Telekom borç sorgulama, borç öğrenme ve ORIS Telekom fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına ORIS Telekom abone numaranızı girdikten sonra telefon fatura bilgilerinizi ve borç durumunuzu öğrenebilir, kredi kartı ile ORIS Telekom telefon ve internet faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


ORIS Telekom Abone Numaram Nerede Yazıyor?

ORIS Telekom telefon faturanızı online ödemek ve ORIS Telekom fatura borcunuzu sorgulamak için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. ORIS Telekom abone numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın üst tarafında belirtilen Abone Numarası alanında bulabilirsiniz.


ORIS Telekom Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem ORIS Telekom telefon ve internet faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz ORIS Telekom telefon faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek ORIS Telekom telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile ORIS Telekom Faturası Ödeme

ORIS Telekom telefon faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile ORIS Telekom fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 0,99, yurt dışı kartlar için % -1,00 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.