MUSKİ Muğla Belediyesi - Fatura Sorgula ve Öde

MUSKİ Muğla su faturası borcunuzu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı güvenle ödeyin. MOKA online fatura ödeme merkezi ile anlık faturanızı sorgulayın.

Yenile

MUSKİ Fatura Borcu Sorgulama ve MUSKİ Fatura Ödeme

MUSKİ Muğla Belediyesi su abonesi iseniz, MUSKİ su faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve MUSKİ fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına MUSKİ beyan numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut MUSKİ fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz. Fethiye su borcu sorgulama, Bodrum su faturası ödeme ve Marmaris su faturası işlemlerinizi bu sayfadan gerçekleştirebilirsiniz.


MUSKİ Beyan Numarası Öğrenme

MUSKİ su faturası ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için beyan numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. MUSKİ faturanızda Beyan Numarası alanında yazan numara sizin beyan numaranızdır.


MUSKİ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel MUSKİ su faturanızı ve geçmiş dönem MUSKİ faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz MUSKİ su faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek su faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile MUSKİ Faturası Ödeme

MUSKİ Muğla Belediyesi su faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile MUSKİ su faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 0,99, yurt dışı kartlar için % -1,00 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.