Millenicom-Doping ADSL - Fatura Sorgula ve Öde

Millenicom-Doping ADSL internet faturası sorgulayın, güvenle ödeyin. Kredi kartı ile faturanızı MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi ile kolayca ödeyin.

Yenile

Millenicom (Doping) Fatura Ödeme ve Millenicom (Doping) Fatura Sorgulama

Millenicom internet abonesi iseniz, Millenicom fatura sorgulama, borç öğrenme ve Millenicom fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına Millenicom abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut Millenicom ADSL fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


Millenicom Abone Numaram Nerede Yazıyor?

Millenicom fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Millenicom faturanızda Abone No alanında yazan 8 haneli müşteri numarası sizin müşteri numaranızdır.


Millenicom Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel Millenicom faturanızı ve geçmiş dönem Millenicom ADSL borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz Millenicom faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek internet faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile Millenicom Faturası Ödeme

Millenicom internet faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile Millenicom fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 0,99, yurt dışı kartlar için % -1,00 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.