KASKİ - Kayseri Su - Fatura Sorgula ve Öde

KASKİ Kayseri su faturası borcunuzu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı güvenle ödeyin. MOKA online fatura ödeme merkezi ile anlık faturanızı sorgulayın.

Yenile

KASKİ Fatura Borcu Sorgulama ve KASKİ Fatura Ödeme

KASKİ Kayseri su abonesi iseniz, KASKİ su faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve KASKİ fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına KASKİ abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut KASKİ fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


KASKİ Abone Numarası Öğrenme

KASKİ su faturası ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. KASKİ faturanızda Abone Numarası alanında yazan numara sizin abone numaranızdır.


KASKİ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel KASKİ su faturanızı ve geçmiş dönem KASKİ faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz KASKİ su faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek su faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile KASKİ Faturası Ödeme

KASKİ Kayseri su faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile KASKİ su faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 0,99, yurt dışı kartlar için % -1,00 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.