İzmir İzsu A.Ş. - Fatura Sorgula ve Öde

İzsu A.Ş. İzmir su faturası borcunu sorgulayın, kredi kartı ile faturanızı ödeyin. MOKA Fatura ödeme merkezi ile borç öğrenme ve ödeme işlemlerini yapın.

Yenile

İZSU Fatura Ödeme ve İZSU Borç Sorgulama

İZSU İzmir su abonesi iseniz, İZSU borç sorgulama, borç öğrenme ve İZSU fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına İZSU abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut İZSU su faturası borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında su faturanızı ödeyebilirsiniz.


İZSU Abone Numarası Öğrenme

İZSU fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. İZSU faturanızda Abone No alanında yazan 7 haneli abone numaranız sizin İZSU abone numaranızdır. Aşağıdaki İZSU su faturası örneğinde abone numarasının nerede bulunduğunu görebilirsiniz.


İZSU Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel İZSU faturanızı ve geçmiş dönem İZSU su faturası borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz İZSU faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek su faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile İZSU Faturası Ödeme

İZSU İzmir su faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile İZSU su faturası ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 0,99, yurt dışı kartlar için % -1,00 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.