HALİS ELEKTRİK ENERJİSİ TOPTAN SATIŞ İTHALAT VE İHR.A.Ş. - Fatura Sorgula ve Öde

Halis Elektrik Enerjisi elektrik faturası ödemelerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden anlık ve güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yenile

Halis Elektrik Fatura Borcu Sorgulama ve Fatura Ödeme

Halis Elektrik Enerjisi Toptan Satış elektrik abonesi iseniz, elektrik faturası borç sorgulama, borç öğrenme ve Halis Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına Halis Elektrik abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut Halis Elektrik fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz.


Halis Elektrik Abone Numaram Nerede Yazıyor?

Halis Elektrik fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Halis Elektrik faturanızda Abone No alanında yazan numara sizin abone numaranızdır.


Halis Elektrik Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel Halis Elektrik faturanızı ve geçmiş dönem Halis Elektrik elektrik borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı tek seferde ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz Halis Elektrik faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek elektrik faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile Halis Elektrik Faturası Ödeme

Halis Elektrik Enerjisi Toptan Satış elektrik faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile Halis Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 0,99, yurt dışı kartlar için % -1,00 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.