FİXNET TELEKOM - Fatura Sorgula ve Öde

Fixnet Telekom telefon faturası sorgulayın ve güvenle ödeyin. Kredi kartı ile gsm faturanızı MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi ile kolayca ödeyin.

Yenile

FixNET Telekom Fatura Ödeme ve FixNET Telekom Borç Sorgulama

Sabit telefonununuz veya internetiniz için FixNET Telekom kullanıyorsanız, FixNET Telekom borç sorgulama, borç öğrenme ve FixNET Telekom fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına FixNET Telekom abone numaranızı girdikten sonra telefon fatura bilgilerinizi ve borç durumunuzu öğrenebilir, kredi kartı ile FixNET Telekom telefon ve internet faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


FixNET Telekom Abone Numaram Nerede Yazıyor?

FixNET Telekom telefon faturanızı online ödemek ve FixNET Telekom fatura borcunuzu sorgulamak için hizmet numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. FixNET Telekom hizmet numaranızı bilmiyorsanız, faturanızın üst tarafında belirtilen Hizmet Numarası alanında bulabilirsiniz.


FixNET Telekom Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel ve geçmiş dönem FixNET Telekom telefon ve internet faturalarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçen eski faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı internetten online ödeyebilirsiniz. İnternetten ödeme yapmak istediğiniz FixNET Telekom telefon faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek FixNET Telekom telefon faturanızı anında ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile FixNET Telekom Faturası Ödeme

FixNET Telekom telefon faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile FixNET Telekom fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 0,99, yurt dışı kartlar için % -1,00 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.