Aidat ve Vergi Borcu Sorgulama ve Aidat ve Vergi Ödeme

Aidat ve Vergi Borcu Sorgulama

Anlaşmalı kurumlarımız arasından, aidat ve vergi borcunuzun bulunduğu kurumu aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. Kurumunuzu seçtikten sonra, abone numaranızı belirtilen alana girerek aidat ve vergi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

MOKA Fatura online fatura ödeme merkezi üzerinden aidat ve vergi borcu sorgulama işlemini güvenle yapabilir, geçmiş dönem aidat ve vergi borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Tümü TÜMÜ
Elektrik ELEKTRİK
Doğalgaz GAZ
Su SU
Telefon TELEFON
Televizyon TV
İnternet INTERNET
Diğer DİĞER

Aidat ve Vergi Ödemesi Yapabileceğiniz Anlaşmalı Kurumlarımız

Diğer Kurumlar
Ağrı Belediyesi KURUM SEÇ
DİKMEN (KKTC) BELEDİYESİ KURUM SEÇ
Gazlıgöl Belediye Başkanlığı KURUM SEÇ
Hopa Belediyesi-Diğer KURUM SEÇ
ISPARTA_BELEDIYESI KURUM SEÇ
Lefkoşa Türk Belediyesi - Emlak KURUM SEÇ
Lefkoşa Türk Belediyesi - Trafik Cezası KURUM SEÇ
Siirt Belediyesi-Vergi KURUM SEÇ

Aidat ve Vergi Ödeme

Hizmet aldığınız kurumu seçip, online aidat ve vergi borcunuzu sorguladıktan sonra, internet üzerinden aidat ve vergi ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Aidat ve vergi borcu ödeme işlemini MOKA Fatura üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile aidat ve vergi ödemek için, ödenecek aidat ve vergi borcunuzu seçtikten sonra iletişim ve kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online aidat ve vergi ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Aidat ve Vergi Ödeme

Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibarıyla lisanslı bir ödeme kuruluşudur.


Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 0,99, yurt dışı kartlar için % -1,00 olarak belirlenmiş olup, kuruma göre değişen işlem ücreti de uygulanır.