Çoruh EDAŞ - Fatura Sorgula ve Öde

Çoruh EDAŞ Giresun, Gümüşhane, Rize, Trabzon elektrik faturası borcu sorgulama ve kredi kartı ile elektrik faturası ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yenile

Çoruh EDAŞ Fatura Ödeme ve Çoruh EDAŞ Fatura Sorgulama

Çoruh EDAŞ elektrik abonesi iseniz, Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon illeri için elektrik faturası sorgulama, borç öğrenme ve Çoruh EDAŞ fatura ödeme işlemlerinizi MOKA Fatura online fatura ödeme merkezinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgulama ekranına Çoruh EDAŞ abone numaranızı girdikten sonra geçmiş dönem ve mevcut fatura borçlarınızı görebilir, kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz. Toplam 5 ile (Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize, Trabzon) elektrik hizmeti sağlayan Çoruh EDAŞ faturalarınızı tek bir sayfadan ödeyeilirsiniz.


Çoruh EDAŞ Tesisat Numaram Nerede Yazıyor?

Çoruh EDAŞ fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için tesisat numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. Çoruh EDAŞ tesisat numarasını öğrenmek için Çoruh EDAŞ elektrik faturanızda Tesisat No alanında yazan 8 haneli tesisat numarası sizin tesisat numaranızdır.


Çoruh EDAŞ Online Fatura Ödeme

Yukarıdaki sorgulama ekranına tesisat numarası bilgilerinizi girip Sorgula butonuna tıkladıktan sonra, güncel Çoruh EDAŞ faturanızı ve geçmiş dönem borçlarınızı sorgulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon illeri için son ödeme tarihi geçen eski elektrik faturalarınız var ise, tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Online ödeme yapmak istediğiniz elektrik faturasını seçtikten sonra gelecek ekrana kredi kartı bilgilerinizi girerek elektrik faturanızı anında online ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı ile Çoruh EDAŞ Faturası Ödeme

Çoruh EDAŞ elektrik faturanızı kredi kartı ile anında ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri,Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında 12.04.2016 tarihi itibariyle lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Kredi kartı ile Çoruh EDAŞ fatura ödeme işlemlerinizi, tüm bankaların Visa ve MasterCard logolu kredi kartları ile yapabilirisiniz.

Operasyon işlem bedeli yurt içi kartlar için % 0,99, yurt dışı kartlar için % -1,00 olarak belirlenmiş olup, işlem ücreti ise 1,5 LİRA olarak tahsil edilecektir.